2 December 2015

Hello, December


Lubię grudzień. Co prawda pogoda może nie do końca zachwyca, na dworze robi się coraz chłodniej i dni stają sie o wiele krótsze, ale przecież NADCHODZĄ ŚWIĘTA, czyli najcudowniejszy okres w ciągu całego roku! Kiedy byłam mała, zawsze bałam się, ze kiedy już podrosnę, święta stracą swoją magie i nie będą już dla mnie aż tak ekscytujące. Na szczęście nigdy się tak nie stało i z roku na rok ciesze się coraz bardziej i nie widzę w tym nic złego! Jest to okres, kiedy możemy spędzić więcej czasu z rodziną, odpocząć, poleniuchować, ubrać choinkę i przystroić świątecznie dom, oglądać filmy świąteczne i posłuchać świątecznej playlisty i po prostu odpocząć po całym, ciężkim roku.
Swoje pierwsze święta w Londynie pamiętam tak, jakby były wczoraj. Bałam się, że w związku z tym, że obchodzę je w innym kraju, będą one całkiem inne. Głupota! Były wspaniale i bardzo milo je wspominam. Nie ważne jak i gdzie, tylko z KIM. Czy to w Polsce, czy w Anglii - jeżeli spędzimy je w odpowiednim gronie, zawsze będą cudowne!
W tym roku swieta spedzam w Londynie i tym razem wierze w to, ze beda wyjatkowe!
Jeżeli mieliście możliwość być w Londynie w okresie świątecznym, z pewnością wiecie już, ze tutaj od dawna panuje świąteczna atmosfera. W sklepach można zobaczyć przepiękne wystawy, pełne choinek, sztucznego śniegu i lampek, a w tle lecą kolędy. W tym miesiącu wszystko staje się.. magiczne! I to jest w grudniu najpiękniejsze.
W zwiazku z poczatkiem grudnia, przyszykowalam Wam kilka zdjec, ktore jeszcze bardziej pomogly mi sie wczuc w swiateczna atmosfere i ktore mnie zainspirowaly. Mam nadzieje, ze Wam rowniez sie spodobaja!


I like december. Maybe the weather is not quite nice, it is getting colder outside and the days get much shorter, but Christmas is coming, and it is the most wonderful time of the whole year! As a child, I was always afraid that once I will get older, Christmas will lose their magic and they will no longer be so exciting for me. Fortunately, it has never happened and they are becoming more and more exciting for me and I do not see anything wrong with that! It is time when we can spend more time with our family, relax, dress the Christmas tree and our house, watch Christmas movies and listen to Christmassy songs and just rest after a long year.
I remember my first Christmas in England as if it was yesterday. I was afraid that because I was spending them in different country, they will be different than usual. I was so stupid to think that way! They were great. No matter how and where I spend them. The only thing that matters is who is spending them with me. Whether in Poland or in England - if you spend them with the right people, they will always be wonderful!
This year, I'm spending Christmas in London and I'm sure they will be wonderful!
If you had the opportunity to be in London during the holiday season, you probably know that it is  already a festive atmosphere here. You can see amaizing exhibitions in shops, full of Christmas trees, snow and lights. You can also hear carols in the background. This month, everything becomes just.. magical! This is the most beautiful thing about December.
I found couple of photos that inspired me for Christmas. I hope you will like them as well, enjoy!
Kisses,
Paulina

15 comments:

 1. co dzisiaj zjadłaś? dalej zdrowo sie odzywiasz?

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak, nadal staram się zdrowo odżywiać:p

   Delete
 2. obserwujesz takie osoby jak maffashion albo Jessica? deynn? ktora to twoja ulubiona?

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak :-) wszystkie w sumie lubię tak samo

   Delete
 3. masz/chcialabys miec tatuaz?

  ReplyDelete
  Replies
  1. nie mam, ale chcialabys sobie zrobic :-) kiedys na pewno!

   Delete
 4. Wybierasz się na studia ? Jak tak to gdzie ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak ;-) mysle nad Westminster University

   Delete
 5. Grudzień<3 chciałabym kiedyś spędzić święta w Londynie! albo chociaż odwiedzić zimą!

  ReplyDelete
 6. Gdzie wyslalas aplikacje na studia? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jeszcze nigdzie nie wyslalam, zrobie to w tym miesiacu:-)

   Delete