22 February 2016

DUCK&WAFFLE, BREAKFAST WITH VIEW

W związku z tym, ze udało nam się z Igą zrobić kilka, a nawet kilkanaście zdjęć z naszego brunchu w Duck&Waffle, postanowiłam, że przygotuję specjalny post i pokażę Wam jak wszystko tam wyglądało i dlaczego aż tak bardzo mi się tam spodobało! 
Tak jak już wspominałam w poprzednim poście, Duck&Waffle jest jedną z najwyższych restauracji w całym UK. Jest do dość popularne miejsce, więc ciężko byłoby dostać się tam bez rezerwacji. My miałyśmy wszystko ustalone i zarezerwowane już w styczniu, więc dzięki temu bez problemu dostałyśmy stolik zaraz obok okna i wszystko było tak, jak chciałyśmy. Panowała tam bardzo przyjemna atmosfera, a obsługa była miła i każdy chętnie służył pomocą. Pan kelner sam zaproponował nawet, że zrobi nam kilka zdjęć, haha! Jedzenie które można tam dostać jest z pewnością bardzo.. oryginalne, ale smaczne i warte spróbowania! Ja zdecydowałam się na standardowe cappuccino, które moim zdaniem jest bardzo smaczne, a zresztą.. z takim widokiem wszystko smakuje świetnie! Na brunch zjadłam za to grillowane brokuły w pysznym jogurtowym sosie i kaczkę! Nie mogę się doczekać następnego razu w tym miejscu. Tymczasem lecę cieszyć się moim ostatnim dniem ferii, a Wam życzę miłego poniedziałku!

I have lots of pictures from my brunch with Iga at Duck&Waffle, so I decided to prepare a special blog post so I will be able to show you how everything looked like and why I liked it so much. 
As I mentioned in a previous post, Duck & Waffle it is one of the highest restaurants in the UK. It is a popular place, so it would be hard to get there without a reservation. We booked it in January, so we had a table right next to the window and everything was as we wanted it to be. There was a really pleasant atmosphere and all of the members of staff were very friendy. One of the waitres even asked as if we want some pictures, haha! The food is really original and worth trying! I decided to drink cappuccino. In my opinion, it is really great! Altough.. with this view, everything is good! For brunch I decided to eat grilled broccoli in yummy yoghurt and duck! I can't wait for the next time I will go there. Meanwhile, I'm going to enjoy my last day break, and I wish you all have a good Monday!


Love, 
P


4 comments:

 1. Wowowo, super miejsce! Napewno je odwiedze:) jak odwiedze londyn haha xD
  Pozdrawiam:*

  ReplyDelete
 2. Wowowo, super miejsce! Napewno je odwiedze:) jak odwiedze londyn haha xD
  Pozdrawiam:*

  ReplyDelete
 3. Piękny blog oraz instagram :)
  Mam pytanie, skąd jest Twoja torba z napisem Emotional Baggage? jest super :D

  ReplyDelete