31 January 2017

MUSTHAVES - CZYLI CO KAŻDA DZIEWCZYNA POWINNA MIEĆ W SWOJEJ SZAFIE?

Gdyby ktoś zapytał mnie jak określiłabym swój styl, ciężko byłoby mi odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Wszystko w mojej szafie tak naprawdę zmienia się z tygodnia na tydzień, a ja uczę się metodą prób i błędów. Pamiętam czasy, kiedy rurki stały się bardzo modne (byłam wtedy w szkole podstawowej) i kiedy tylko je zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć - JAK LUDZIE MOGĄ COŚ TAKIEGO NOSIĆ? Chwilę po tym zmieniłam zdanie i do dziś nie wyobrażam sobie bez nich życia. Kto wie co będzie następne? Moda jest dla mnie jak zabawa, dlatego staram się podchodzić do niej z dystansem i lubię próbować czegoś nowego, jednakże wychodzę z założenia, że każda z nas powinna mieć w swojej szafie kilka 'podstawowych elementów', które sprawią, że zawsze będziemy miały co na siebie założyć. Chodzi mi tutaj o coś, co bez względu na wszystko - idealnie do siebie pasuje i coś, dzięki czemu bez problemu stworzymy prostą i udaną stylizację. Stworzyłam więc dla Was listę podstawowych rzeczy, które moim zdaniem każda dziewczyna powinna mieć w swojej szafie, zapraszam! 

If someone would ask me how would I describe my style, it would be hard for me to answer this question in one sentence. Everything in my closet changes every week and I am still learning about it. I remember the day when skinny heans became very fashionable (I was in primary school) and as soon as I saw them, I could not believe HOW PEOPLE CAN WEAR SUCH A THING? Shortly after that, I changed my mind and I can not imagine my life now without them. Who knows what will be next? For me, fashion is fun and I'm trying to apporach it from a distance. I like to try new things, but I assume that every girl should have couple of 'essential, basics' elements in her closet, so we will always have something to wear and no matter what - it will not be a problem for us to create a simple outfit that will fit together perfectly. I put together a list of some basics things and I hope you will enjoy it! Czarna skórzana kurtka. Czy widzieliście, żeby ktoś kiedykolwiek źle w niej wyglądał? Sprawdza się za równo i na eleganckie wyjścia, jak i na spacery, a nawet na podróż. Można ją dostać praktycznie w każdym sklepie i przy użyciu odpowiednich dodatków, sprawdzi się nawet i o każdej porze roku. 

Black leather jacket. Have you ever seen anyone who looked bad wearing it? It works for both, elegant and casual outfits, but also for walks and even trips. You can get it in almost every shop now and by using appropriate accessories, you can wear it any time of the year.
Zwykłe czarne spodnie - w moim przypadku muszą to być rurki. Wystarczy, że założymy od nich najzwyklejszą koszulkę i kurtkę (skórzaną) i jesteśmy gotowe do wyjścia! 

Simple black pants - in my case, they have to be skinny. We just need to add a basics t-shirt, jacket (probably leather) and we are ready to go!
Sweterek, golfik, lub po prostu zwykła bluza bez nadruków. Nie dość, że będzie nam ciepło, dodatkowo nie będziemy musiały zastanawiać się co do nich dobrać, ponieważ do tak prostej rzeczy - wszystko będzie pasowało i ładnie ze sobą wyglądało. 

Sweater, turtleneck or just a regular sweatshirt without any printing. Not only that we will be warm, but we will not have to worry about what else should we wear with them, because such a simple thing will fit to everything. 
Jeansy. Nie ważne czy z dziurami czy bez. Jeansy to jeansy i nie może ich zabraknąć u nikogo! 

Jeans. No matter whether we wear them with holes or without. Jeans are jeans and they can not be missing!
Ciepła, porządna bluza - idealna na chłodne wieczory lub leniwe dni spędzone w domu, a przede wszystkim długo wytrzymała. W moim przypadku najlepiej sprawdzają się te w większym rozmiarze (oby jak najwygodniej!) oraz te w najprostszych kolorach, takich jak czarny, biały, szary lub granatowy. 

Warm, proper hoodie - perfect for chilly evenings or lazy days spent at home. In my case, I like my hoodies a size bigger (so I will be comfortable) and I also like simple colors, such as: black, white, gray or navy.
Czarne botki. Klasyka! 

Black boots. Classic! 
Trampki. Ja, jak to ja - standardowo stawiam na te w najprostszych kolorach, aby doskonale pasowały do reszty mojej garderoby. 

Trainers. Of course I have to have them in simple colors, so they will perfectly fit with the rest of my wardrobe. 

Zwykłe koszulki. Czy to do leginsów, spodni - czy nawet do spódniczek. Poprzez brak napisów i innych zbędnych dodatków, będziemy mogły założyć je do wszystkiego. 

Simple t-shirts. No matter if we want to wear them with leggings, trousers or skirts. Because they don't have any writing, they will look good with everything.

 

jacket: SHEIN

Love, 
P5 comments:

 1. Białe koszulki i trampki <3 Zdecydowanie mój must have :)

  ReplyDelete
 2. Świetne rzeczy, sama posiadam większość z nich ;)
  Pozdrawiam♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Muszę w końcu kupić białe trampki! :')

  little-foxblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Śliczny blog ! będę częściej zaglądać
  zapraszam http://qusiablog.blogspot.com/
  Instagram https://www.instagram.com/werciaa055/

  ReplyDelete