20 January 2017

PHOTO DIARY: Paris, France

Cześć kochani, dziś przychodzę do Was z 'pamiętnikiem zdjęciowym' z naszego wyjazdu do Paryża. Kilka dni temu dodałam też filmik na swój kanał na youtubie, który możecie zobaczyć tutaj - KLIK. Była to jedna z naszych najbardziej spontanicznych i szalonych wycieczek, bo wykupiliśmy ją pod wpływem chwili i lecąc tam, tak naprawdę nie mieliśmy żadnych konkretnych planów co do Sylwestra (ale kreacje były już za to gotowe od dawna, haha!). Udaliśmy się więc pod sławny Arc De Triomphe, gdzie poznaliśmy kilka osób i wspólnie przywitaliśmy nowy rok, a każdy kolejny dzień spędzaliśmy chodząc po mieście, zwiedzając i jedząc pyszne rogale i makaroniki. Poza tym przeszliśmy miliony kilometrów, a Paryskie metro mamy już w jednym paluszku. Ah.. to było piękne rozpoczęcie nowego roku! Zapraszam Was do obejrzenia kilku zdjęć.

Hello! I came here today with my photo diary from out trip to Paris. I also added a new video to my youtube channel a few days ago - CLICK. This was one of our most spontaneous and crazy trip, because we bought it without any plans for New Year's Eve (but our outfits were ready a long time ago, haha!). We went to the famous Arc De Triomphe where we met few people and we greeted New Year together and after that, we spend each day walking around the city, visiting different places and eating delicious croissants and macaroons. Besides that, we did lots of kilometres and we know Parisian subway by heart. Ah.. it was such a lovelu trip and start to the New Year. Let's take a look at our photos!

Love,
P
6 comments:

 1. Zazdroszczę, musiało być niesamowicie!
  Mój blog :)

  ReplyDelete
 2. Świetne, pamiątkowe zdjęcia. Zazdroszczę Ci tak wspaniałej przygody w Paryżu :)
  Buziaki ♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Moje ulubione miasto c;
  Zazdroszczę wyjazdu!
  Cudne zdjęcia♥
  Giulietta ;*

  ReplyDelete
 4. Kto robił Wam to zdjęcie jak się całujecie w wieża w tle? :) Jest śliczne i się zastanawiam, czy to jakiś zwykły przechodzeń zrobił fotkę? :) Buziaki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. poprosiliśmy parę, która też akurat robiła sobie zdjęcie :-)

   Delete