9 March 2017

SPRING MUST HAVES / WIOSENNE TRENDY

Dziś przychodzę do Was z postem, którego pisanie sprawiało mi jeszcze więcej przyjemności niż sobie wyobrażałam. Po pierwsze - wiosna. No bo kto na nią nie czeka?! Mam wrażenie, że tegoroczna zima ciągnie się już trochę za długo i nie mogę doczekać się słońca. Po drugie - ubrania, buty i akcesoria iii..  tym razem nie będą to ciepłe kurtki, swetry lub botki - nareszcie! 
Trendy na wiosnę i lato 2017 przypominają lata osiemdziesiąte, a projektanci szaleją używając odważnych kolorów. Na wybiegach pojawiły się kurtki i marynarki, zaokrąglają i podkreślają linie ramion. Osobiście nie czuję się dobrze zakładając coś takiego - ale podoba mi się to u innych! Wielką furorę zrobiły także oversizowe spodnie, do których coraz bardziej się ostatnio przekonuję. 

Today, I would like to show you some of my spring must haves and spring trends for 2017. I had no idea that writing this post will bring me so much fun! Firstly - spring. Who is not waiting for spring?! Secondly - clothes, shoes and accessories and.. finally, this time it won't be any jacket or sweater! 
Spring trends for this year remind us of the eighties and the designers went crazy with the colours! By watching some catwalks we could see that coats and jackets with round arms came back to action! Personally, I don't feel good in those type of clothes but I like it on others! The oversize pants made a great sensation as well and they convince me even more!

Największym szokiem jest dla mnie powrót gorsetów. Najpierw każdy chciał o nich jak najszybciej zapomnieć, a teraz coraz częściej można zobaczyć je u innych kobiet. Można je nosić na wiele sposób, co - moim zdaniem sprawia, że każda stylizacja z ich użyciem staje się o wiele bardziej ciekawsza. 

The biggest shock for me is the return of corsets. First, everyone wanted to forget about them and now - we can see more people wearing them. They can be worn in many different ways which - in my opinion - makes every outfit with their use becomes even much more interesting.

Jeżeli chodzi o moje must haves na ten sezon - są to na pewno JASNE spodnie jeansowe z podwyższonym stanem. Jasne, ponieważ te w ciemniejszych kolorach kojarzą mi się z zimą i z chłodem. 

When it comes to my must-haves for this season -  BRIGHT denim pants are on the first place. Those in darker colors remind me about winter and cold times.


Kolejną rzeczą którą chciałabym znaleźć w swojej szafie są.. ogrodniczki! Nigdy w życiu nie sądziłam, że to powiem, ale baaardzo skradły moje serce, zwłaszcza te skórzane, które są dostępne na przykład w h&m, lub na stronie asos! 

Another thing I would like to find in my wardrobe are.. dungarees! I never thought I'd say this, but they are sooo cute, especially the leather ones that are available in h&m or asos!


W moich must haves nie mogłoby zabraknąć sukienki! I to takiej pięknej sukienki. Wiosna = kwiaty = szczęście!

I could not miss a dress in my must haves! This is such a beautiful dress. Spring = flowers  = happiness!


Kurtka w jakimkolwiek jasnym kolorze - obojętnie. Biała, szara, różowa.. byle nie czarna! Mam ich już tak dużo, że nawet nie widać, kiedy je zmieniam. 

Jacket in any light color. White, gray, pink.. only not black! I have so many black jackets already so it is hard to see when I'm wearing something new!


Oversizowa marynarka, w tym przypadku - czarna = klasyczna! 

Oversize jacket, in this case - black = classic!


Skórzana spódniczka. I tu też, standardowo, zastawiałam się nad czarną, ale przecież idzie wiosna, więc mogę zaszaleć! 

Leather skirt. As always, I was thinking about black, but come on - spring is coming so I can go crazy!

Po napisaniu tego posta mam teraz wielką ochotę na zakupy online, więc muszę jak najszybciej odłożyć laptopa zanim będzie za poźno, haha! Buziaki! 

After writing this post I'm now in a mood for some online shopping so I quickly have to put my laptop down before it will be too late, haha! Kisses!

Love,


No comments:

Post a Comment